Scroll Top
LEzzetli Hikayeler Sıkça Sorulan sorular

Lezzetli Hikayeler, temel düşünsel uğraşı gastronomi olan, bununla birlikte tarih, sanat, bitkibilimi, temel bilimler gibi farklı konularda da ciddi mesai harcayan bir dimağın, uzun yıllar sonunda olgunlaştırmış olduğu bir üründür.

Bu çerçevede çoklu disiplinli bir alan olması nedeniyle, Lezzetli Hikayeler, belirli bir konuyu birçok çerçeveden değerlendiren bir etkinliktir. Lezzetli Hikayeler’e konu olan lezzet, birçok boyutu ile ve keyifli bir çerçevede ele alınmaktadır.

Lezzetli Hikayeler, odaklandığı konuya göre farklı farklı mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Her bir Lezzetli Hikaye’nin nerede gerçekleştirileceği, ilgili Lezzetli Hikaye’nin sayfasında yer almaktadır. Lezzetli Hikayeler’e katılmak için, “Lezzetli Hikayeler’e Nasıl Katılırım?” sayfasında anlatılan işlemler tamamladıktan sonra, birçok bilgi ile birlikte mekana dair açık adres de iletilecektir.

Lezzetli Hikayeler uzun yıllar boyunca yapılan araştırmaların ve uğraşların bir sonucunda damıtılmış, yoğunlaşmış bilgi ve deneyim bütünüdür. Buradan anlaşılabileceği üzere, Lezzetli Hikaye’nin konusuna göre pek bilinmeyen bilgileri kazanmanın yanı sıra, hikayeye konu olan çeşitli yiyecekler ve/veya içeceklerin deneyimlenmesini de amaçlamaktadır. Bu kavramsal tasarımın maddi gerekleri ve harcanan emek nedeniyle, Lezzetli Hikayeler’e katılım için bir ücret karşılığında söz konusu olabilmektedir.

Her bir Lezzetli Hikaye’ye dair içerik ve kavramsal tasarım farklıdır. Bu nedenle Lezzetli Hikaye’ye tam olarak nelerin dahil olduğunu ve olmadığını öğrenebilmek için ilgili Lezzetli Hikaye’nin sayfasına bakmanız yeterlidir. Erişiminizin kolay olması amacıyla gösterimde olan Lezzetli Hikayeler’in sayfalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Lezzetli Hikayeler’e katılmak çok kolaydır. İsterseniz süreci adım adım öğrenmek için “Lezzetli Hikayeler’e Nasıl Katılırım?” sayfasını ziyaret edin, isterseniz de doğrudan katılmak için Lezzetli Hikayeler’e Katılmak İstiyorum sayfasına geçin.

Lezzetli Hikayeler’e katılmak için ilk aşamada, ilgili Lezzetli Hikaye’nin İyzi.co bağlantısında e-posta bilgisi ve cep telefonu bilgisi girilerek ödeme yapılmaktadır. Bu bölümde kendi bilgilerinizi girip gerekli ödeme işleminizi yaptıktan sonra, size gelecek e-postaya yanıt olarak bu etkinliği hediye aldığınızı belirtip, hediye aldığınız kişinin e-posta ve cep telefonu bilgisini iletirseniz, gerekli işlemler tarafımızca tamamlanacaktır. 

Lezzetli Hikayeler’e dair takvim her ayın başında açıklanmaktadır. Eğer ilan edilen Lezzetli Hikaye’de ekibiniz için yeterli açık kontenjan bulunmuyorsa veya ilan edilen gün ekibinize uymuyorsa, en az 3 kişi olmak kaydı ile ilgili Lezzetli Hikaye’ye dair bilgi@lezzetlihikayeler.com adresine e-posta atarak ya da Instagram hesabımızdan konunun ayrıntıları ileterek iletişime geçebilirsiniz.

Katılım için kullanılan platform, uzaktan alışveriş alanında bilinen ve güvenli bir platform olan İyzi’dir. Bu kapsamda her türlü işlemler İyzi’nin güvencesinde gerçekleştirilmekte ve gerektiğinde İyzi’nin 7/24 desteği bulunmaktadır.

Yaşamazsınız ancak herhangi bir sorun yaşamanız durumunda her koşulda da bilgi@lezzetlihikayeler.com adresi ya da Instagram hesabımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kafanızdaki sorulara yanıtı burada bulamadınız mı? Hemen sorunuzu bilgi@lezzetlihikayeler.com adresine e-posta ile gönderin, yanıtlayalım.